Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glorianne

Është emri yt Glorianne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guillermo, Gillermo, Gwilherm, Guilermo, Galeron, Guilherme, Gilermo, Guilherne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guillermin, Guillermina, Glorianna, Glorin, Gloriana, Gloriann, Gloriane, Glorian
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 705 Glorianne's në Facebook. Pozicioni #44147
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga GloriannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glorianne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glorianne? Voto për emrin tënd