Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Galaxy

Është emri yt Galaxy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gleis, Galeazzo, Glaukos, Gyles, Glais, Giles, Gallus, Glaucus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glykys, Glaucia, Gleysy, Gelieke, Gulsah, Gülce, Goeleke, Gelsys
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Galaxy's në Facebook. Pozicioni #67571
Kategoritë:
Komente nga GalaxyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Galaxy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Galaxy? Voto për emrin tënd