Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giles

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giles.
Është emri yt Giles? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fëmijë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aegidius
Djem me tinguj të ngjashëm:Gleis, Galeazzo, Glaukos, Gyles, Glais, Gallus, Glaucus, Goslik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glykys, Glaucia, Gleysy, Gelieke, Gulsah, Goeleke, Gülce, Gelsys
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12020 Giles's në Facebook. Pozicioni #5093
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga GilesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giles? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giles? Voto për emrin tënd