Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gleis

Është emri yt Gleis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Galeazzo, Glaukos, Gyles, Glais, Giles, Gallus, Glaucus, Goslik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glykys, Glaucia, Gleysy, Gelieke, Gulsah, Goeleke, Gülce, Gelsys
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gleis's në Facebook. Pozicioni #3415633
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GleisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gleis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gleis? Voto për emrin tënd