Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Günter

Është emri yt Günter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gunther
Djem me tinguj të ngjashëm:Gunther, Gunder, Gyandro, Geander, Ganadadhar, Guenther, Guntur, Guntoro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentry, Gintare, Gandhari, Gendrė, Guntra, Gintara, Gendra, Gandr
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3730 Günter's në Facebook. Pozicioni #12874
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga GünterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Günter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Günter? Voto për emrin tënd