Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gunther

Është emri yt Gunther? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Günter
Djem me tinguj të ngjashëm:Günter, Gunder, Gyandro, Geander, Ganadadhar, Guenther, Guntur, Guntoro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentry, Gintare, Gandhari, Gendrė, Guntra, Gintara, Gendra, Gandr
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6345 Gunther's në Facebook. Pozicioni #8471
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GuntherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gunther? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gunther? Voto për emrin tënd