Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gintare

Është emri yt Gintare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gunther, Günter, Gunder, Gyandro, Geander, Guenther, Ganadadhar, Guntur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentry, Gandhari, Gendrė, Guntra, Gintara, Gendra, Gandr
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2125 Gintare's në Facebook. Pozicioni #19659
Kategoritë:Emrat Lituanisht - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga GintarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gintare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gintare? Voto për emrin tënd