Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flemming

Është emri yt Flemming? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vlaming
Djem me tinguj të ngjashëm:Fleming, Filomenus, Felinus, Fleance, Filimoeika, Flink, Flaminius, Fehlomenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Falong, Falensia, Fëllanza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1985 Flemming's në Facebook. Pozicioni #20668
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy
Komente nga FlemmingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flemming? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flemming? Voto për emrin tënd