Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fleming

Është emri yt Fleming? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Flemming, Filomenus, Felinus, Fleance, Filimoeika, Flink, Flaminius, Fehlomenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Falong, Falensia, Fëllanza
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1095 Fleming's në Facebook. Pozicioni #32015
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga FlemingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fleming? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fleming? Voto për emrin tënd