Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flaminius

Është emri yt Flaminius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Flaminio
Djem me tinguj të ngjashëm:Fleming, Flemming, Filomenus, Felinus, Fleance, Filimoeika, Flink, Fehlomenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Falong, Falensia, Fëllanza
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Flaminius's në Facebook. Pozicioni #1212436
Kategoritë:
Komente nga FlaminiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flaminius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flaminius? Voto për emrin tënd