Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Feliciana

Është emri yt Feliciana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feliciano, Falcon, Falken, Felicjan, Felicièn, Feliciaan, Fliksn, Feliksn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felix Jason, Flijnn, Filijn, Feliciona, Folgina, Félicienne, Felician, Filsan
Vlerësimi:
3.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Feliciana's në Facebook. Pozicioni #40805
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga FelicianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Feliciana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Feliciana? Voto për emrin tënd