Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Falken

Është emri yt Falken? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feliciano, Falcon, Felicjan, Felicièn, Feliciaan, Fliksn, Feliksn, Fillijn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Feliciana, Felix Jason, Flijnn, Filijn, Feliciona, Folgina, Félicienne, Felician
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Falken's në Facebook. Pozicioni #205891
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FalkenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Falken? Voto për emrin tënd


Është emri yt Falken? Voto për emrin tënd