Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Falcon

Është emri yt Falcon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feliciano, Falken, Felicjan, Felicièn, Feliciaan, Fliksn, Feliksn, Fillijn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Feliciana, Felix Jason, Flijnn, Filijn, Feliciona, Folgina, Félicienne, Filsan
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3995 Falcon's në Facebook. Pozicioni #12195
Kategoritë:
Komente nga FalconPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Falcon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Falcon? Voto për emrin tënd