Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evita

Është emri yt Evita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eve
Djem me tinguj të ngjashëm:Euft, Ebed, Evodio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ebeth, Evet, Evette, Evitha, Evvet, Evetta, Ephphatha, Eva Babette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 117 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 112 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9040 Evita's në Facebook. Pozicioni #6408
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EvitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evita? Voto për emrin tënd