Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvita

Është emri yt Elvita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elpidio, Elvet, Elvid, Elfidio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elpida, Elfuda, Elvida, Elivette, Elvide, Elfida, Elpidia, Eylibeth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 520 Elvita's në Facebook. Pozicioni #54988
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ElvitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvita? Voto për emrin tënd