Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elpidio

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elpidio.
Është emri yt Elpidio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvet, Elvid, Elfidio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvita, Elpida, Elfuda, Elvida, Elivette, Elvide, Elfida, Elpidia
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2200 Elpidio's në Facebook. Pozicioni #19191
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ElpidioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elpidio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elpidio? Voto për emrin tënd