Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elrick

Është emri yt Elrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elric, Ellerius, Ellerus, El Rizqi, Elriks, Elrich, Èlric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elrica, Elersa, Elrika, Elrieke, Elreaz, Ely Rosa, Elrico, Elilarasi
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350 Elrick's në Facebook. Pozicioni #73203
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ElrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elrick? Voto për emrin tënd