Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elrica

Është emri yt Elrica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elric, Elrick, Ellerius, Ellerus, El Rizqi, Elriks, Elrich, Èlric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elersa, Elrika, Elrieke, Elreaz, Ely Rosa, Elrico, Elilarasi
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Elrica's në Facebook. Pozicioni #88205
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ElricaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elrica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elrica? Voto për emrin tënd