Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elric

Është emri yt Elric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Elrick, Ellerius, Ellerus, El Rizqi, Elriks, Elrich, Èlric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elrica, Elersa, Elrika, Elrieke, Elreaz, Ely Rosa, Elrico, Elilarasi
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1215 Elric's në Facebook. Pozicioni #29694
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga ElricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elric? Voto për emrin tënd