Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Domantas

Është emri yt Domantas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Domitus, Donatus, Diomedes, Daumantas, Domiducus, Demodocus, Domitius, Dean Wietze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danitza, Daantje, Danytsia, Domiduca, Dientje, Donatis, Danitsja, Dimmetje
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275 Domantas's në Facebook. Pozicioni #87113
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga DomantasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Domantas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Domantas? Voto për emrin tënd