Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danitza

Është emri yt Danitza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Domitus, Donatus, Diomedes, Daumantas, Domiducus, Domantas, Demodocus, Domitius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daantje, Danytsia, Domiduca, Dientje, Donatis, Danitsja, Dimmetje, Diaantje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 113 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1245 Danitza's në Facebook. Pozicioni #29171
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga DanitzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danitza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danitza? Voto për emrin tënd