Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daumantas

Është emri yt Daumantas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Domitus, Donatus, Diomedes, Domiducus, Domantas, Demodocus, Domitius, Dean Wietze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danitza, Daantje, Danytsia, Domiduca, Dientje, Donatis, Danitsja, Dimmetje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Daumantas's në Facebook. Pozicioni #129811
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga DaumantasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daumantas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daumantas? Voto për emrin tënd