Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Demarko

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Demarko.
Është emri yt Demarko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Damarcus, Demarcus, Demarius, Demarkus, Dimarco, Demarco, Demarious, Dhanu Hariwijaya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daenerys, Damaris, Dioneirys, Damarys, Dianyris, Diamerys, Damares, Daymaris
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Demarko's në Facebook. Pozicioni #51080
Kategoritë:
Komente nga DemarkoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demarko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demarko? Voto për emrin tënd