Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Damarcus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Damarcus.
Është emri yt Damarcus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Demarcus, Demarius, Demarkus, Demarko, Dimarco, Demarco, Demarious, Dhanu Hariwijaya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daenerys, Damaris, Dioneirys, Damarys, Dianyris, Diamerys, Damares, Daymaris
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1705 Damarcus's në Facebook. Pozicioni #23143
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga DamarcusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Damarcus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Damarcus? Voto për emrin tënd