Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Demarius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Demarius.
Është emri yt Demarius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Damarcus, Demarcus, Demarkus, Demarko, Dimarco, Demarco, Demarious, Dhanu Hariwijaya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daenerys, Damaris, Dioneirys, Damarys, Dianyris, Diamerys, Damares, Daymaris
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1015 Demarius's në Facebook. Pozicioni #33816
Kategoritë:
Komente nga DemariusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demarius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demarius? Voto për emrin tënd