Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Davis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Davis.
Është emri yt Davis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Deepak, Dives, Dabbs, Davies, Dubaku, Divyesh, Daivik, Dipak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deepika, Dibs, Devika, Divsha, Dfgh, Dophkah, Deveax, Daveigh
Vlerësimi:
5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34265 Davis's në Facebook. Pozicioni #2189
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2000




Komente nga Davis



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davis? Voto për emrin tënd