Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danielis

Është emri yt Danielis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Daniels, Damhlaic, Danylko, Daniilka, Danils, Daniilushka, Dunleigh, Dany Iliescu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demelza, Dianelys, Damalis, Damelys, Danyelis, Dannielis, Danelsha, Dainelys
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Danielis's në Facebook. Pozicioni #332313
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga DanielisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danielis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danielis? Voto për emrin tënd