Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dalton

Është emri yt Dalton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delton, Diya-Aldin, Dallton, Dalten, Daulton, Dylton, Diya Al Din, Diya-Al-Din
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalthon, Duldnia, Duldne
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 68990 Dalton's në Facebook. Pozicioni #1267
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1938
Komente nga DaltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalton? Voto për emrin tënd