Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dallton

Është emri yt Dallton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:dalton
Djem me tinguj të ngjashëm:Delton, Diya-Aldin, Dalton, Dalten, Daulton, Dylton, Diya Al Din, Diya-Al-Din
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalthon, Duldnia, Duldne
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Dallton's në Facebook. Pozicioni #456888
Kategoritë:
Komente nga DalltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dallton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dallton? Voto për emrin tënd