Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dalten

Është emri yt Dalten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:dalton
Djem me tinguj të ngjashëm:Delton, Diya-Aldin, Dalton, Dallton, Daulton, Dylton, Diya Al Din, Diya-Al-Din
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalthon, Duldnia, Duldne
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Dalten's në Facebook. Pozicioni #104445
Kategoritë:
Komente nga DaltenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalten? Voto për emrin tënd