Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daivaras

Është emri yt Daivaras? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dobrica, Devereaux, De-Burgh, Devarsi, Devries, Devraj, Divers, Deverick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diebrich, Davorka, Dubraska, Dibbrich, Devirzha, Daiverke, Diebrichje, Dibbrichje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Daivaras's në Facebook. Pozicioni #639127
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga DaivarasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daivaras? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daivaras? Voto për emrin tënd