Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devaraja

Është emri yt Devaraja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Devraj
Djem me tinguj të ngjashëm:Dobrica, Devereaux, De-Burgh, Devarsi, Devries, Devraj, Divers, Deverick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diebrich, Davorka, Dubraska, Dibbrich, Devirzha, Daiverke, Diebrichje, Dibbrichje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Devaraja's në Facebook. Pozicioni #183160
Kategoritë:
Komente nga DevarajaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devaraja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devaraja? Voto për emrin tënd