Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devereaux

Është emri yt Devereaux? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dobrica, De-Burgh, Devarsi, Devraj, Devries, Divers, Devaraja, Deverick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diebrich, Davorka, Dubraska, Dibbrich, Devirzha, Daiverke, Diebrichje, Dibbrichje
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 425 Devereaux's në Facebook. Pozicioni #63568
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DevereauxPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devereaux? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devereaux? Voto për emrin tënd