Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dagnija

Është emri yt Dagnija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Django, Dickens, Dagnis, Dikomes, Duy Cường, Dusanek, Do Kyungsoo, Duck-Young
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dokmaghi, Djenisha, Djunies, Dechenique, Djenischa, Djumaisa, Djenaisha, Desanka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Dagnija's në Facebook. Pozicioni #114331
Kategoritë:Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga DagnijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dagnija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dagnija? Voto për emrin tënd