Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dagnis

Është emri yt Dagnis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Django, Dickens, Dikomes, Duy Cường, Dusanek, Do Kyungsoo, Duck-Young, Decanus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dagnija, Dokmaghi, Djunies, Djenisha, Dechenique, Djenischa, Djumaisa, Djenaisha
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Dagnis's në Facebook. Pozicioni #404462
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga DagnisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dagnis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dagnis? Voto për emrin tënd