Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Csaba

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Csaba.
Është emri yt Csaba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cappi, Chepe, Chip, Cab, Chaib, Chap, Cop, Cobb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chofa, Caby, Coba, Chaba, Chiva, Chapa, Cassiopea, Chezby
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5875 Csaba's në Facebook. Pozicioni #9004
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga CsabaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Csaba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Csaba? Voto për emrin tënd