Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chip

Është emri yt Chip? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cappi, Chepe, Cab, Csaba, Chaib, Cop, Chap, Cobb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chofa, Caby, Coba, Chaba, Chiva, Chapa, Cassiopea, Chezby
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 74995 Chip's në Facebook. Pozicioni #1178
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga ChipPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chip? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chip? Voto për emrin tënd