Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cobb

Është emri yt Cobb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:cob
Djem me tinguj të ngjashëm:Cappi, Chip, Chepe, Cab, Csaba, Chaib, Cop, Chap
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chofa, Caby, Coba, Chaba, Chiva, Chapa, Cassiopea, Chezby
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 420 Cobb's në Facebook. Pozicioni #64099
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CobbPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cobb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cobb? Voto për emrin tënd