Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristovão

Është emri yt Cristovão? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Christop, Christoff, Christof, Christoph, Christophe, Christopho, Cristovao, Cristophe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christop, Christoff, Christof, Christoph, Christophe, Christopho, Cristovao, Cristophe
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Cristovão's në Facebook. Pozicioni #76412
Kategoritë:
Komente nga CristovãoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristovão? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristovão? Voto për emrin tënd