Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christoph

Është emri yt Christoph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christoforus
Djem me tinguj të ngjashëm:Christop, Christoff, Christof, Christophe, Christopho, Cristovao, Cristophe, Christepho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristovão
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21265 Christoph's në Facebook. Pozicioni #3233
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga ChristophPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christoph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christoph? Voto për emrin tënd