Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christophe

Është emri yt Christophe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christoforus
Djem me tinguj të ngjashëm:Christop, Christoff, Christof, Christoph, Christopho, Cristovao, Cristophe, Christepho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristovão
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25695 Christophe's në Facebook. Pozicioni #2783
Kategoritë:Popullore francez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga ChristophePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christophe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christophe? Voto për emrin tënd