Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crescentia

Është emri yt Crescentia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Kreszentia
Djem me tinguj të ngjashëm:Crisanto, Chryshant, Caesar Raegent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Crescent, Chrysanthe, Crisiant, Coragonde, Chrysanta, Creissant, Chrissanthi, Chrysanthi
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Crescentia's në Facebook. Pozicioni #76414
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CrescentiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crescentia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crescentia? Voto për emrin tënd