Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chrysanta

Është emri yt Chrysanta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Crisanto, Chryshant, Caesar Raegent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Crescent, Chrysanthe, Crescentia, Crisiant, Coragonde, Creissant, Chrissanthi, Chrysanthi
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Chrysanta's në Facebook. Pozicioni #531234
Kategoritë:
Komente nga ChrysantaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chrysanta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chrysanta? Voto për emrin tënd