Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crescent

Është emri yt Crescent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Crisanto, Chryshant, Caesar Raegent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chrysanthe, Crescentia, Crisiant, Coragonde, Chrysanta, Creissant, Chrissanthi, Chrysanthi
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1240 Crescent's në Facebook. Pozicioni #29265
Kategoritë:Popullore korean emrat boy
Komente nga CrescentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crescent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crescent? Voto për emrin tënd