Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chitra

Është emri yt Chitra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chester, Cedro, Cidro, Caster, Cater, Ceaster, Chatura, Castor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cedar, Cytheria, Chaitra, Codyr, Cadedra, Codier, Chiderra, Cedra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18870 Chitra's në Facebook. Pozicioni #3538
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore ta emrat vajzë
Komente nga ChitraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chitra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chitra? Voto për emrin tënd