Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cedar

Është emri yt Cedar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chester, Cedro, Cidro, Caster, Cater, Ceaster, Chatura, Castor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cytheria, Chaitra, Codyr, Cadedra, Codier, Chiderra, Chitra, Cedra
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2510 Cedar's në Facebook. Pozicioni #17362
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga CedarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cedar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cedar? Voto për emrin tënd