Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chiderra

Është emri yt Chiderra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chester, Cedro, Cidro, Caster, Cater, Ceaster, Chatura, Castor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cedar, Cytheria, Chaitra, Codyr, Cadedra, Codier, Chitra, Cedra
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Chiderra's në Facebook. Pozicioni #1273047
Kategoritë:
Komente nga ChiderraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chiderra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chiderra? Voto për emrin tënd