Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cendy

Është emri yt Cendy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chanti, Candido, Chand, Cisantha, Cnut, Cnute, Cüneyt, Cionaodh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cindy, Candi, Cynthia, Candie, Candy, Candide, Cindi, Cintia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1665 Cendy's në Facebook. Pozicioni #23577
Kategoritë:
Komente nga CendyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cendy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cendy? Voto për emrin tënd