Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cedric

Është emri yt Cedric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Keddrick, Kedric, Kedrick
Djem me tinguj të ngjashëm:Cédrik, Chitraksh, Cedrych, Cedrick, Chadrik, Chadrick, Chaddrick, Chitrashwa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cedrica, Coutrious, Cudrak, Cedrique, Catrice, Chitresh, Chesther A Chua, Châu Trúc
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 69015 Cedric's në Facebook. Pozicioni #1266
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga CedricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cedric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cedric? Voto për emrin tënd