Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cedrica

Është emri yt Cedrica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cedric, Cédrik, Chitraksh, Cedrych, Cedrick, Chadrik, Chadrick, Chaddrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Coutrious, Cudrak, Cedrique, Catrice, Chitresh, Chesther A Chua, Châu Trúc, Cedrik
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Cedrica's në Facebook. Pozicioni #92031
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga CedricaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cedrica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cedrica? Voto për emrin tënd